از رنجی که می بریم

همراهان و همدلان عزیز و گرامی معبد نوعدوستی

از روز نخست راه اندازی این سایت ،خود را متعهد به میزبانی مناسب و تلاش در راستای ایجاد نظم و همدلی دانستم و در این راه تمامی تلاش خود را نموده ام و انشالله خواهم نمود.اما این شرط لازم است و ما نیاز به شرطی کافی نیز داریم و آن همراهی و نظم سایر نهادها و موارد مرتبط با این امر می باشد که در این زمینه جای افسوس فراوان است.

متاسفانه میزبان سایت ما ،بر خلاف تعهدات خود هنگام عقد قرار داد،در ده ماه گذشته چند بار بدون اطلاع قبلی ،امکان دسترسی من و شما را به سایت قطع نموده و بعد از کلی جستجو و سوال نهایتا اعلام می نماید که بخاطر الزامات فنی مثلا یک یا دوروز این قطعی ادامه خواهد داشت!

این یکی از نقص های اصلی فرهنگی ما ایرانیان در زمان معاصر است.بدون احساس نیاز به اطلاع قبلی هرکار خلاف قاعده و استاندارد را انجام می دهیم و جالب اینکه حتی بعد از این عمل هم هیچ لزومی به عذر خواهی و دلجویی نمی بینیم!

سی و چند سال از انقلاب ما می گذرد و یک شاه خود مختار و ناپاسخگو را بیرون کردیم و هفتاد میلیون شاه کوچک به جای او نشسته ایم!تا کی این روحیه مخرب را در خود حفظ خواهیم کرد،نمی دانم اما غزض از این نوشته این بود که:

اول-دلیل این قطعی ناخواسته را بدانید.

دوم-من به جای آنان که باید،از تک تک شما عزیزان عذر خواهی نمایم.

امید آنکه بتوانم دوباره با نظمی بهتر از گذشته پذیرای جمع شما همدلان عزیزم در معبد نوعدوستی باشم.

برچسب: , , , , , , , , , , , , ,

4 نظرات لـ “از رنجی که می بریم”

 1. مرتضی.الف گفت:

  بله، متأسفانه مسئولان ساخت سایت شما پشتیبانی خوبی از این سایت انجام نمی دهند. قسم به آن کسی که جان من در اختیار اوست من خود بارها با مسئول سایت و همین طور مسئول فنی سایت تماس گرفتم که تلفن خود را جواب نمی دادند.

 2. شعیب گفت:

  تمام هدفم این بود که با راه اندازی سایت شخصیتان همه از وجود گوهری چون شما استفاده کنند این امر اجرا شد و بنده بسیار از این موضوع خوشحالم
  ولی بابت قطع شدن مداوم این سایت شرمسارم
  ارادتمند گمشده راه حق

  • admin گفت:

   شعیب عزیز سالک راه حق
   همانگونه که در پاسخ مرتضای خوبمان نوشتم ،در این مورد نه تنها شما عزیزان هیچ تقصیری ندارید بلکه من همیشه مرهون لطف شما و سایر دوستانت هستم.گله من از میزبان این سایت است و بس و از این طریق خواستم یک آسیب شناسی هم در جامعه محبوبم کرده باشم.
   پایدار باشی برادر جوانم

نظر خود را ثبت کنيد